KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12793018
nr 1279 3018
Oidentifierad Konstnär, Elegant dam, Frankrike 1700-tal, ej signerad. Olja på duk, 73x58 cm, Ramen ur Olof och Caroline Wijks samling
Utrop:
15.000 kr
Såld:
13.500 kr
måndag 30 september 2019
kl 20:15:42
13.000 kr
- Klassiska
30 sep
Klassiska
Läs mer om Klassiska